Vertikālās Žalūzijas Vertikālās Žalūzijas – vienas no visizplatītākajiem un pieejamākajiem žalūziju veidiem.

Tās izmanto gan biroja, gan arī dzīvojamajās telpās. Ar Vertikālām Žalūzijām var ne tikai pasargāt telpu no svešiem skatieniem un saules gaismas, bet arī izmantot tās kā sadalītāju, piemēram, kā starpsienu birojā, nostiprinot pie griestiem un nolaižot līdz pašai grīdai.

Vertikālās Žalūzijas var uzstādīt pie jebkuriem logiem (lieliem, trīsstūra, trapecveida) un pat pie nehorizontālo griestu augšas. Mēs piedāvājam plašu krāsu gammas un vertikālo žalūziju lameļu tekstūras izvēli ar joslu platumu 89 mm un 127 mm un blīvumu no gandrīz caurspīdīgiem līdz necaurspīdīgiem audumiem BlackOut. Vertikālo Žalūziju joslas ir mitrumizturīgas un termoizturīgas, un, pateicoties antistatiskai piesūcināšanai, nepievelk putekļus.

Vertikālo Žalūziju vadīšana ir ļoti vienkārša. Ar tauviņu un ķēdīti Jūs varat nobīdīt joslas pa labi un pa kreisi vai noregulēt lameļu leņķi, pagriežot tās līdz 180°. Komforta cienītājiem, var pasūtīt vertikālās žalūzijas ar automātisko motoru, kuru var vadīt gan ar pulti, gan arī ar viedtālruni.

Vertikālās Žalūzijas ir ļoti vienkārši pasūtīt!

Sazināties ar mums un mēs noteikti ieteiksim Jums vislabāko variantu!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!