Žalūzijas Rīgā - pasūtiet individuāli izgatavotas žalūzijas, kas pilnīgi piemērotas jūsu logiem un interjeram. Izvēloties žalūzijas, svarīgi noteikt to galveno funkciju, piemēram, saules atstarojošās Rullo aizkari, kas aizsargā no pārmērīga siltuma, Plisē, Diena-Nakts, Horizontālās un Vertikālās žalūzijas, kas piemērotas atkarībā no kaimiņu logu novietojuma un BlackOut žalūzijas, kas nepalaid saules gaismu, ideālas guļamistabām.

Mēs piedāvājam lielāko žalūziju izvēli Rīgā un Jūrmalā, katra žalūzija tiek izgatavota individuāli, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Varat izvēlēties materiālu, faktūru un izskatu, kas iederēsies jūsu interjerā, un mēs palīdzēsim izvēlēties pareizo mehānismu un raksturojumu, lai pasūtījums būtu precīzs.

Mūsu populārākās kategorijas ir Plisē, ruļļu un kasešu žalūzijas, kuras ir pieejamas ar dažādiem atstarošanas līmeņiem, piemēram, BlackOut, Diena-Nakts, Saules atstarojošās un citās kategorijās. Horizontālās koka žalūzijas ir ideālas privātmājām un plastikāta logiem un durvīm visbiežāk tiek pasūtītas kasešu rullo aizkari, kas harmoniski iederas logu ailās.

Ja jums vēlaties maksimāli ērti pavadīt laiku mājās, piedāvājam elektronisko mehānismu, ar kuru varat vadīt žalūzijas gan ar pulti, gan ar viedtālruni. Bērnu istabām var derēt BlackOut materiali vai ruļļu aizkari ar zīmējumu.

Mūsu žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina to izturību un ilgmūžību. Turklāt, mēs piedāvājam arī uzstādīšanas pakalpojumus, lai jūs varētu būt droši, ka jūsu žalūzijas ir uzstādītas pareizi un darbosies efektīvi.

Pasūtiet Žalūzijas Rīgā no LuxDekor, lai iegūtu labāko risinājumu jūsu mājai vai birojam. Mēs garantējam augstas kvalitātes produktus, draudzīgu un profesionālu apkalpošanu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumiem un saņemtu bezmaksas konsultāciju.

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!