Rullo Žalūzijas RīgāRullo žalūzijas, arī pazīstamas kā roletes, ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu privātumu un regulētu gaismas plūsmu telpā. Šis aizkara veids ir izgatavots no augstas kvalitātes auduma, kas ir uztīts uz veltnīti un nodrošina drošu un ilgmūžīgu mehānismu. Rullo aizkarus var uzstādīt uz jebkuriem logiem un pat durvīm, un tie ir pieejami gan ar manuālo, gan automātisko vadību.
Mūsu piedāvājumā ir plaša gan vienkāršo, gan specializēto audumu izvēle, piemēram, BlackOut, Skreen un Saules atstarojošie audumi. Turklāt mēs piedāvājam plašu krāsu gammu, kas ļauj saskaņot roletu dizainu ar jūsu interjeru. Rullo aizkari var piestiprināt gan pie sienas, gan griestiem, kā arī loga ailas vai loga rāmja, kas ir īpaši populāri mini roletēm.
Rullo žalūzijas izskatās lieliski gan ar aizkariem, gan bez tiem. Kad roletēs ir salikts veids, tie gandrīz nav redzami un papildina interjeru. Tas ir viens no vislabākajiem risinājumiem lieliem logiem, kā arī viens no visbudžetākajiem aizkara veidiem. Turklāt, ja jums vēlāk gribēsies mainīt audumu, to var viegli nomainīt jebkurā laikā.
Tātad, ja jūs meklējat efektīvu un ekonomisku veidu, kā nodrošināt privātumu un regulēt gaismas plūsmu savā telpā, rullo žalūzijas ir lielisks izvēles variants. Pieejama plaša izvēle krāsu, audumu un vadības veidu, lai piemeklētu tieši jūsu vajadzībām atbilstošus aizkarus.

Rullo žalūzijas var pasūtīt, zvanot bezmaksas meistaram vai pašam izmērot, izmantojot mūsu YouTube kanālā pieejamo video materiālu. Mēs izgatavosim žalūzijas jūsu izmēros, un jums nebūs jāmaksā par to uzstādīšanu!

Rullo Žalūzijas ir ļoti vienkārši pasūtīt!

Sazināties ar mums un mēs noteikti ieteiksim Jums vislabāko variantu!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!