Plisē ŽalūzijasPlisē Žalūzijas – audums, kas ir salikts harmonikas veidā, pateicoties tam, var segt jebkuru loga daļu, fiksējot jebkurā augstumā: augšā, apakšā vai atstāt vidū.

Plisē žalūzijas var uzstādīt gan uz loga profilu, gan arī pie sienas vai griestiem. Atkarībā no loga dizaina, Plisē var uzstādīt vertikāli vai horizontāli.

Plisē žalūzijas piešķirs šarmu un vieglumu Jūsu logiem. Tekstūru, krāsas, rakstu un blīvuma daudzveidība dos iespēju pārvērst un piešķirt mājīgumu. Plisē žalūzijas var uzstādīt praktiski uz visiem logiem:

  • Nestandarta logi (rombveida, pusapaļi, trīsstūrveida utt.);
  • Lieli logi un skatlogi;
  • Mansarda logi;
  • Balkona durvis.

Plisē žalūziju auduma paveids dod iespēju pilnīgi aptumšot istabu (BlackOut audums), uzstādīt puscaurspīdīgu vai sauli atstarojošo audumu, tāpat kā ruļļu žalūzijās. Pēdējā laikā dubultās žalūzijas Diena-Nakts kļuva modernas. Tie ir divi auduma veidi uz viena loga, kuras var regulēt padarot tumšāku vai gaišāku telpu.

Plisē žalūzijas ir piesūcinātas ar speciālu šķīdumu, pateicoties kuram tās var mazgāt vai veikt uzkopšanu ar putekļu sūcēju. Šis žalūziju veids der praktiski visiem telpu veidiem: bērnu istabām (jo ir drošs bērniem „Child Safe”), birojiem, restorāniem utt.

Pasūtot Plisē žalūzijas, mēs izraudzīsim jums profilu, kas kombinēsies ar Jūsu loga krāsu, palīdzēsim ar tekstūras un krāsas izvēli, kā arī atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem, kuri ir saistīti ar saules aizsardzības konstrukciju izvēli.

Plisē Žalūzijas ir ļoti vienkārši pasūtīt!

Sazināties ar mums un mēs noteikti ieteiksim Jums vislabāko variantu!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!