Moskītu Tikli Pasūtiet Moskītu Tīklus, un baudiet vēsumu vasaras periodā, atstājot logus atvērtus. Mēs piedāvājam Moskītu Tīklus, kuri pasargās Jūs ne tikai no kukaiņiem, bet arī no putekļiem.

Uzstādot Moskītu Tīklus uz logiem un durvīm, Jums vairs nevajadzēs ciest uzbāzīgos odus un mušas, kuri neļauj gulēt naktī un no rīta.

Progress nestāv uz vietas, tāpēc, izņemot pretmoskītu tīklus, esam priecīgi piedāvāt Jums pretputekļu tīklus, kuri pasargās alerģiķus no putekļiem un pūkām.

Bet kaķu cienītājiem mums ir speciālie moskītu alumīnija tīkli, kurus Jūsu mīļie dzīvnieki nenobrāzīs un nevarēs izkrist logā.

Mūsu kompānija LuxDekor piedāvā vairākus moskītu tīklu veidus, kuri atšķiras ar tehniskiem parametriem un ideāli iederēsies jūsu mājas vai biroja interjerā:

  • Rāmja Moskītu Tīkli;
  • Ruļļu Moskītu Tīkli;
  • Durvju Moskītu Tīkli;
  • Antikaķis Moskītu Tīkli;
  • Pretputekļu Moskītu Tīkli;
  • Moskītu Tīkli Neredzamie.

Moskītu Tīkli ir izturīgi un ilgmūžīgi, un neprasa to sevišķu kopšanu. Moskītu Tīkli tiek uzstādīti uz jebkuriem logiem: koka, plastikāta, alumīnija un pat mansarda. Lai pasūtītu mērītāju, kas atbrauks ar paraugiem un teiks priekšā, kādi Moskītu Tīkli Jums vislabāk derēs, Jūs varēsiet piezvanīt pa tālruni vai atbraukt pie mums uz biroju pēc adreses Jaunmoku 34.

Moskītu Tikli ir ļoti vienkārši pasūtīt!

Sazināties ar mums un mēs noteikti ieteiksim Jums vislabāko variantu!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!