Rullo Moskītu TīkliRullo Moskītu Tīkli – efektīva aizsardzība pret kukaiņiem mūsdienīgajā dizainā.

Moskītu tīklu konstrukcija rullī ir identiska parasto rullo un kasešu žalūziju konstrukcijai. Kasete, kurā atrodas moskītu tīkls, tiek nostiprināta uz loga rāmja, un, nepieciešamības gadījumā, nolaižas, fiksējoties apakšējā stāvoklī. Rullo moskītu tīklu kārbas iekšienē atrodas atsperu mehānisms, kas uzstiepj tīklu, turklāt neļaujot nokārties tam.

Rullo moskītu tīklus var izmantot gan uz logiem, gan arī uz durvīm. Bet ērtības nolūkā kaseti ar moskītu tīklu var nostiprināt ne tikai no augšpuses, bet arī no sāniem. It sevišķi ir ērts stiprinājums no sāniem, ja uzstādīt moskītu tīklu uz durvīm, tad Jums nav jānoliecas, lai izietu cauri.

Pateicoties ruļļu moskītu tīklam, kas tiek stiprināts pie loga no ārpuses, jums nevajag vietu tā glabāšanai ziemas periodā, jo tas ir akurāti saritināts rullī un atrodas aizsargkārbā.

Vieni no lieliem Rullo Moskītu Tīklu plusiem ir tie, ka tos var uzstādīt pie mansarda logiem. Kasete ar moskītu tīklu tiek stiprināta pie sienas vai logu ailas, turklāt nekaitējot mansarda logu atvēršanai. Pateicoties savai kompakta konstrukcijai, rullo moskītu tīkli praktiski neizceļas un derēs jebkuram mūsdienīgajam māju, vasarnīcu un biroju dizainam.

Maz kas zina, ka moskītu tīkliem var būt dažādi veidi. Cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas, ziedēšanas laikā mēs iesakām antialergēno moskītu tīklu, bet mājdzīvnieku mīļotajiem ir speciālie "Antikaķis" moskītu tīkli.

Plusi Rullo Moskītu Tīklu

  • Gandrīz nemanāms
  • Izturīgs
  • Ērti kopjams
  • Garantija 2 gadi
  • Kompakts
  • Netraucē gaisa apmaiņai

 

BEZMAKSAS uzmērītāja izsaukums!!!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!