Kasešu ŽalūzijasPēdējā laikā Ruļļu-Kasešu Žalūzijas ir viselegantākais un praktiskais žalūziju veids. Kasešu žalūzijas „saplūst” ar logu, praktiski neizceļoties uz tā fona.

Salīdzinot ar parastajām žalūzijām, kasešu žalūzijās rullis ar materiālu ir paslēpts speciālajā kārbā uz loga ailas, kas harmonē ar logu, jo kārbas krāsu var izraudzīt atbilstoši jūsu loga krāsai. Bet materiālu daudzveidība iepriecinās jebkuru gaumi un apmierinās vēlmes. Kasešu žalūziju materiāls blīvi kustas pa vadīklām logu sānu daļās, līdz ar to minimizējot saulesgaismas iekļūšanu telpā. It sevišķi, tas tiek sasniegts, izmantojot speciālo materiālu BlackOut.

Kasešu žalūziju vadības mehānisms ir ļoti vienkāršs – ķēde, kuru var uzstādīt pa labi vai pa kreisi, vai nu atsperu mehānisms. Pasūtot rullo kasešu žalūzijas pie mums, mēs piedāvāsim jums:

  • plašu krāsu gammas sortimentu ar dažādām nokrāsām;
  • liela materiāla tekstūras izvēle (poliesteris, salmiņi, audums);
  • auduma blīvuma daudzveidība no Screen (caurspīdīgas) līdz 100% aptumšošanai BlackOut.

Neaizmirsiet, ka kasešu tipa žalūzijās arī var uzstādīt populāro sistēmu Diena-Nakts un Sauli atstarojošo materiālu. Pateicoties tam, ka žalūzijas tiek montētas tieši uz paša loga, logus var atvērt, un netiek ierobežota to funkcionalitāte.

Ruļļu-Kasešu Žalūzijas ir ļoti vienkārši pasūtīt!

Sazināties ar mums un mēs noteikti ieteiksim Jums vislabāko variantu!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!