Darba Process

Atnāciet/Zvaniet/Rakstiet

Gaidām jūs mūsu birojā, kur mūsu konsultanti parādīs visu funkcionālu un žalūziju paraugus dzīvokļiem, mājām un birojiem. Arī zvaniet vai rakstiet mums mērītāja atbraukšanas laika saskaņošanai vai vienkārši konsultācijai.

Mērišana

Mērītājs atbrauks jums ērtākajā laikā ar paraugu katalogu. Veiks mērījumus un ieteiks, kādas žalūzijas visvairāk derēs jums, ņemot vērā interjeru un finanšu iespējas. Un pats galvenais, – uzreiz aprēķinās cenu ar uzstādīšanu vai bez tās.

Bezmaksas!!!

Priekšapmaksa

Pēc tam, kad ir veikti mērījumi, izvēlēti materiāli un žalūziju veidi, tika aprēķināta pilna produkcijas vērtība ar uzstādīšanu, mēs noslēdzam līgumu ar jums un ņemam priekšapmaksu 50% apmērā jums ērtākajā veidā (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu).

Tikai 50%

Piegāde un Montāža

Iepriekš saskaņojot žalūziju montāžas laiku, meistars bezmaksas piegādās un ātri uzstādīs jūsu izvēlēto produkciju. Jūs arī varat patstāvīgi uzstādīt žalūzijas, konsultējoties ar mūsu meistariem.

Bezmaksas piegāde
Garantija 2 gadi.

Mūsu Piedāvājumi

Viss kvalitatīvās saules aizsardzības produkcijas spektrs dzīvokļiem, mājām un birojiem Latvijā.

Droši - Ātri - Kvalitatīvi.

Žalūzijas

Izvēloties Žalūzijas, jums ir jānosaka to galvenā funkcija – kādēļ tās ir vajadzīgas jums? Ja stipri spīd saule caur logu, un tādēļ ir ļoti karsti istabā, tad mēs ieteiksim jums saules…

Moskītu Tīkli

Pasūtiet Moskītu Tīklus, un baudiet vēsumu vasaras periodā, atstājot logus atvērtus. Mēs piedāvājam Moskītu Tīklus, kuri pasargās Jūs ne tikai no kukaiņiem, bet arī no putekļiem.

Aizsargžalūzijas

Vai metāla restes uz logiem sabojā visu skatu? Vai vēlaties sevi pasargāt ne tikai no saules stariem, bet arī no ziņkārīgo acīm, sliktiem laikapstākļiem un ļaundaru ielaušanās?

 

Žalūziju galvenais uzdevums – aizsardzība no saulesgaismas. Taču, pasūtot žalūzijas pie mums, jūs saņemsiet ne tikai funkcionālās īpašības, bet arī oriģinālo dizainu, kurš derēs jūsu interjeram, un, protams, praktiskumu un pieejamību.

Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties žalūzijas, ņemot vērā telpas tipu un mērķi, vai tā būtu aizsardzība no saules vai moskītu tīkli, kuri pasargās jūs no kukaiņiem un putekļiem, vai nu otrādi – BlackOut žalūzijas guļamistabai, kuras necaurlaiž saules gaismu, bet bērnu istabā lieliski harmonēs žalūzijas ar foto iespiedumu. Mēs teiksim priekšā jums, kādas žalūzijas pasūtīt un ieteiksim labāko materiālu, atkarībā no tā, kādā istabā tās tiks uzstādītas. Privātmājām, kur ir daudz nestandarta logu, pašlaik ir ļoti populāras žalūzijas Plisē. Plisē ideāli der pusapļa, trīsstūra un citiem nestandarta logiem.

Mūsu birojā Rīgā vai, veicot mērījumus, pēc jūsu adreses, konsultanti palīdzēs tikt galā ar daudziem mehānismu un žalūzijas materiālu veidiem, ar kuriem jūs varēsiet uzskatāmi iepazīties un notestēt to funkcionalitāti. Ārpilsētu mājām un vasarnīcai arī būsim priecīgi piedāvāt jums Aizsargžalūzijas (rullo slēģus), kuras pasargās no ielaušanās un logu sasišanas. Aizsargžalūzijas, tāpat kā ruļļu žalūziju vairākums, ir gan mehāniskas, gan arī ar elektropiedziņu, kas padarīs jūsu dzīvi ērtāku.

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!