Moskītu Tīkli “Antikaķis”"Antikaķis” Moskīta Tīkli – alumīnija moskītu tīkls, izturīgs pret bojājumiem, deformācijām un triecieniem.

Praktiski visiem ir mājas dzīvnieki, kuri mīl pagulēt uz palodzes un paskatīties pa logu. Bet vasaras periodā mēs bieži atveram logus, līdz ar to radot bīstamību mūsu mīluļiem.

"Antikaķis” Moskīta Tīkli pasargās Jūs no kukaiņiem un Jūsu mīluļus no izkrišanas no atvērtiem logiem. "Antikaķis” Moskīta Tīklu struktūra sastāv no rāmja un alumīnija tīkla, kas ir noturīga pret nagu bojājumiem, un, kas nav maz svarīgi, nekavē gaisa iekļūšanu. Pat lecot uz "Antikaķis” moskītu tīklu, dzīvnieks neizkritīs no loga un nesabojās stipro tīklu.

Spalvoto mīluļu īpašniekiem "Antikaķis” moskītu tīkli ļoti derēs. Taču bieži vien gribas atvērt logu, bet papagaiļa dēļ, kurš lido telpā, praktiski tas nav iespējams.

"Antikaķis” Moskītu Tīkli ideāli harmonē ar jebkuru interjeru. Atkarībā no logiem (koka, plastikāta vai alumīnija), mēs piedāvājam dažādus moskītu rāmju krāsu risinājumus, kuri krāsas ziņā derēs Jūsu logiem vai durvīm.

Pasargājiet Jūsu mīļos mājdzīvniekus no izkrišanas un Jūsu ģimeni no uzbāzīgiem kukaiņiem ar LuxDekor "Antikaķis” Moskītu Tīkliem. "Pretkaķu” Moskītu Tīklus var pasūtīt, piezvanot mums vai atbraucot pie mums uz biroju pēc adreses Jaunmoku 34.

Plusi Moskītu Tīkli “Antikaķis”

  • Noturīga pret bojājumiem
  • Izturīgs
  • Ērti kopjams
  • Garantija 2 gadi
  • Viegli noņemams
  • Netraucē gaisa apmaiņai

 

BEZMAKSAS uzmērītāja izsaukums!!!

PIETEIKTIES ZVANAM.

Mēs ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!